Kochani! Wreszcie możemy to powiedzieć oficjalnie – zostanie wyremontowane piętro naszego Domu. Dzięki Fundacji Drzewko Szczęścia zostanie stworzona niezwykła przestrzeń dla najstarszych wychowanków, gdzie będą mogli szlifować swoją samodzielność. Liczymy na wszystkich ludzi dobrej woli o dorzucenie swojej cegiełki na ten wspaniały projekt.
Grudzień – miesiąc magii, spełniania marzeń i prezentów
Ten szczególny miesiąc w roku napawa wszystkich szczególnym nastrojem. To czas w którym spełniają najrówniejsze marzenia, każdy dla każdego jest miły i wszyscy są szczęśliwi. Nasz grudzień był bardzo obfity – zaczęło się od Gali...






